Maszyny CNC do produkcji uszczelnień

Maszyny CNC do produkcji uszczelnień oraz elementów z tworzyw konstrukcyjnych stanowią ważny element działalności naszej firmy. W ostatnim czasie rozwijamy dynamicznie tę osobną gałąź usług, oferując sprzedaż maszyn CNC przeznaczonych do produkcji uszczelnień technicznych z gumy i tworzyw sztucznych metodą obróbki skrawaniem.

Posiadamy w ofercie modele maszyn CNC w zakresie do 2000 mm z zaawansowanym oprogramowaniem. Firma KRAGUM jest dystrybutorem systemów UTEC Sealing Solutions, wiodącego producenta technologii i oprogramowania do produkcji uszczelnień.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne rozwiązania , maszyny CNC do produkcji uszczelnień o różnych średnicach. Tokarki CNC są wykonywane na zamówienie i są to w pełni zintegrowane z systemem do natychmiastowej produkcji różnych uszczelnień stosowanych w aplikacjach hydraulicznych i pneumatycznych, a także części z tworzyw sztucznych.

Maszyna, oprogramowanie oraz półfabrykaty w naszych maszynach CNC są specjalnie dopasowane aby zagwarantować wydajną obróbkę i produkty końcowe najwyższej jakości.

Uszczelnienia produkowane na tokarce zyskują coraz większy udział w rynku w dzisiejszym przemyśle uszczelniającym i są powszechnie akceptowane w zastosowaniach OEM i MRO — Firma KRAGUM ma swój udział w sukcesie tej technologii produkcji.

Dodatkowo zapewniamy również szkolenia z obsługi maszyn CNC, sprzedaż półproduktów oraz materiałów eksploatacyjnych. Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu handlowego.